ВПУ №41 м.Тульчина   |Професійно-технічна та вища освіта |Державний навчальний заклад 

 
 
  • pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic4
  • pic5
  • pic6
  • pic7
  • pic8
  • pic9
  • pic10
Пошук  
 
   
 

Закінчивши загальноосвітню школу Ви замислюєтесь про своє майбутнє. Перед Вами постає питання, в якому напрямку зробити свій перший крок у самостійне життя. І від того, як вдаліше зробите цей крок, складається в подальшому доля. Тож хтось бачить себе в майбутньому світилом науки, актором, поетом. І нерідко на таких чатує розчарування і зневіра. Тому, що досягають цих мрій завжди ті, хто почав свій шлях із здобуття професії. А далі, крок за кроком, збагачуючи себе знаннями, досвідом, прямував до найзаповітніших мрій.

Як це робити, навчають і дають можливість здійснювати те в житті у нас, в одному з найпрестижніших навчальних закладів в Україні - Вищому професійному училищі № 41 м. Тульчина.

Детальніше про наш навчальний заклад пропонуємо ознайомитися на цьому сайті.

 
Обласний конкурс "Учитель року 2019" серед викладачів природничих дисциплін
29 травня 2019р. На базі ДПТНЗ "Гніванський професійний ліцей" відбувся Обласний конкурс "Учитель року 2019" серед викладачів природничих дисциплін
Вітаємо нашого викладача Буряк-Габрись Ірину Олександрівну з зайнятим ІІ місцем.

Добавив Віталій

Обласний семінар викладачів зарубіжної літератури
Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області 28 травня 2019 року на базі ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» було проведено обласний семінар викладачів зарубіжної літератури на тему: «Інноваційні технології на уроках зарубіжної літератури – крок до розвитку творчих здібностей учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти».
Від нашого училища представила свій досвід роботи Захарчук Н.В. на тему «Формування критичного мислення та розвиток креативної компетентності учнів на уроках зарубіжної літератури"
Добавив Віталій

Акредитація
28 травня 2019р. відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.05.2019 р. №629-л розпочала акредитаційну експертизу підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю "Агроінженерія", експертна комісія у складі : Дударєва Ігора Івановича, завідувача кафедри агроінженерії Одеського державного аграрного університету, кандидата технічних наук, доцента та Руденка Віталія Григоровича, завідувача відділенням агроінженерії Житомирського агротехнічного коледжу.

Добавив Віталій

Регіональна виставка технічної творчості учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Творча молодь Вінниччини».
24 травня учні та викладачі училища брали участь в Регіональній виставці технічної творчості учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Творча молодь Вінниччини», який відбувся на Європейській площі м.Вінниці.


Добавив Віталій

Вебінар «STEAM-освіта – освіта нового покоління»
16 травня 2019 року Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Вінницькій області спільно з Навчально – методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області провели для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти вебінар «STEAM-освіта – освіта нового покоління». Від нашого училища з цікавими доповідями виступили:
Петрова Т. В., викладач математики ВПУ №41 м. Тульчина
Буряк-Габрись І. О., викладач географії ВПУ №41 м. Тульчина


Добавив Віталій

І живуть у пам'яті народній його вірні дочки і сини.
8 травня 2019 р. в училищі відбувся захід приуроченний відзначенню Дня пам’яті та примирення - «І живуть у пам'яті народній його вірні дочки і сини.».
Метою заходу було поглибити знання учнів про Другу Світову війну та її наслідки, розширити кругозір учнів із даної теми, виховувати патріотичні почуття, повагу до пам’яті загиблих захисників рідної землі.


Добавив Віталій

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»
17 квітня 2019 р. на базі Комаргородського вищого професійного училища с. Комаргород, Вінницької області проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». У конкурсі брали участь 12 учнів з 12 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, де здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з даної професії.
Вітаємо нашого учня Хоменка Олексія з заяйнятим ІІІ місцем.
Добавив Віталій

Конкурс фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст с.-г. виробництва"
"Хто в полі не трудиться як слід, у того ніколи не родить хліб."
3 квітня 2019р. в училищі відбувся конкурс фахової майстерності майбутніх хліборобів, за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва". У конкурсі взяли участь учні ІІ-ІІІ курсів.За підсумками теоретичного та практичного етапів журі визначило переможців:


І місце - Хоменко Олексій (32-Ф група)


ІІ місце - Колійчук Артем (31-Т група)


ІІІ місце - Нижник Ярослав (31-Т група).

Всі учасники конкурсу були нагородженні грамотами та цінними подарунками.
Добавив Віталій

Атестація педагогічних працівників
29 березня 2019 р. в училищі пройшла атестація педагогічних працівників.
19 викладачів підтвердили та підвищили свої кваліфікаційні категорії.


Добавив Віталій

День закоханих
14 лютого 2019р. - в училищі відбулася шоу-програма
"Кохання надихає на великі справи"Добавив Віталій

<< Previous 1 2 3 4 Next >>

Untitled Document

 

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
<<  <    >  >>

Сайт ВРЦОЯО


Тульчин 

Погода

Курси валют
Курси валют
Курси валют

  Untitled Document Untitled Document hvs-41.vn.ua ©2007-2020