ВПУ №41 м.Тульчина   |Професійно-технічна та вища освіта |Державний навчальний заклад 

 
 
  • pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic4
  • pic5
  • pic6
  • pic7
  • pic8
  • pic9
  • pic10
Пошук  
 
   
 

Закінчивши загальноосвітню школу Ви замислюєтесь про своє майбутнє. Перед Вами постає питання, в якому напрямку зробити свій перший крок у самостійне життя. І від того, як вдаліше зробите цей крок, складається в подальшому доля. Тож хтось бачить себе в майбутньому світилом науки, актором, поетом. І нерідко на таких чатує розчарування і зневіра. Тому, що досягають цих мрій завжди ті, хто почав свій шлях із здобуття професії. А далі, крок за кроком, збагачуючи себе знаннями, досвідом, прямував до найзаповітніших мрій.

Як це робити, навчають і дають можливість здійснювати те в житті у нас, в одному з найпрестижніших навчальних закладів в Україні - Вищому професійному училищі № 41 м. Тульчина.

Детальніше про наш навчальний заклад пропонуємо ознайомитися на цьому сайті.

 
Перелік найважливіших подій 2011 року, які відбулися у Вищому професійному училищі №41 м. Тульчина.
1. Участь в обласних програмах.

В січні 2011р. у бібліотеці училища створено інформаційний «Інтелект-центер». Придбано сім комп’ютерів, копіювальну техніку та підключено їх до глобальної мережі Інтернет (за кошти гранту обласної Ради та облдержадміністрації, отриманого в кінці 2010 року)

У жовтні 2011 року училище отримало гранд обласної Ради та облдержадміністрації в рамках обласної Програми «Розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області до 2015 року» на реалізацію проекту «Створення мультимедійного кабінету з предмету «Правила дорожнього руху».


2. Міжнародне співробітництво.

У рамках програми «Реформування ПТО в Україні (аграрний сектор)» в квітні – травні 2011 року відбувся обмін групами учнів із професійним ліцеєм ле Шенуа, ле Барр (Франція).

3. Участь у виставках.

2 – 4 березні 2011 року училище нагороджене дипломом Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади - 2011» за активну участь в інноваційній модернізації національної системи освіти.

18 – 20 жовтня 2011 року на Третій виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті» училище нагороджено дипломом за активне упровадження в навчальний процес освітніх інновацій.


4. Викладачі Училища:

- Благодір Алла Володимирівна зайняла ІІ місце у Обласному конкурсі на кращий виховний проект серед педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів у номінації «Кращий проект з національно-патріотичного виховання»


- Петрова Тетяна Василівна і Бабак Віталій Анатолійович – у цьому ж конкурсі зайняли ІІ місце у номінації «Кращий художньо-естетичний проект»


5. Учні училища:

- Стеблюк Костянтин Степанович отримав Диплом ІІІ ступеня на ІХ Міжнародному конкурсі з Веб-дизайну і комп’ютерної графіки серед студентів і учнів ПТНЗ, який проводився у Вінницькому національному технічному університеті (керівник викладач Бабак В.А.).


- Трембовецька Юлія, Ковальчук Марія у травні 2011 року на Всеукраїнському мистецько-просвітницькому конкурсі «Моя Батьківщина», присвяченому пам’яті Михайла Бароянця отримали Дипломи І ступеня в номінації «Образотворче і декоративно-прикладне мистецтво» (керівник викладач Захарчук Н.В.).


- Єленчак Іван Федорович у травні 2011 року отримав Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському історико-літературному конкурсі «Хрестителі Київської Русі», присвяченого тисячоріччю заснування Софії Київської у номінації «Хрестителі України – Русі: Рівноапостольний князь Володимир та його дружина і візантійська царівна Анна» (керівник викладач Захарчук Н.В.).


- Житнюк Анастасія у травні 2011 року стала переможцем травневого етапу конкурсу «Літературний Бриз», який проводила ВГО «Молодіжна організація журналістів», Журнал-довідник «Вінниця». Вони ж видали збірку «Літературний Бриз» в яку увійшли поезії учнів училища: Житнюк Анастасії, Рильської Вікторії, Чорного Юрія.


- Лясота Олександр і Василевський Василь у Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок» отримав спеціальну відзнаку.

- Стеблюк Костянтин у лютому 2011 року отримав Диплом ІІІ ступеня у Обласному конкурсі соціальних проектів учнів професійно-технічних навчальних закладів «Я – в житті мого навчального закладу» у номінації «Я – творець свого життя».

- Ковальчук Марія стала переможцем Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Безпека та мир в Україні», отримала Диплом ІІ ступеня і в обласному конкурсі на кращу модель учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів «Лідер – 2011» у номінації «Лідер – творчий діяч» отримала Диплом ІІ ступеня.

- Трач Анастасія отримала Диплом І ступеня та стала переможцем Обласного конкурсу-виставки умільців сучасного аранжування квітів «Фантазії весни».

- Влох Сергій і Камнєва Наталія стали переможцями Обласного фестивалю-огляду художньої самодіяльної творчості «Подільські зорі», присвяченого 20-й річниці Незалежності України (Дипломи ІІ і ІІІ ступеня).


- Дідик Руслан нагороджений срібною медаллю, а Гладчук Анатолій нагороджений бронзовою медаллю на чемпіонаті України з рукопашного бою серед юнаків та дівчат до 17 років.
- Торбинський Максим 9 квітня 2011 року на обласних змаганнях з вільної боротьби серед молоді став бронзовим призером.

- Команда училища зайняла ІІ місце у обласних змаганнях з шахів за програмою Обласної Спартакіади учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2011-2012 рр., а Стовбчатий Максим став срібним призером цих змагань.


6. Матеріально-технічна база.

У 2011 році значно покращилась матеріально-технічна база училища:
- придбано сім комп’ютерів,
- замінено вікна в спортивній залі на металопластикові,
- зроблено капітальний ремонт і реконструкцію двох навчальних кабінетів,
- придбано сільськогосподарську техніку на суму 133 тис. грн.,
- зроблено капітальний ремонт у двох житлових секціях гуртожитку і придбано для них нові меблі та побутову техніку,
- за сприянням народного депутата України Коржа В.П. та міського голови Весняного В.М. введений в дію на території училища спортивний майданчик із штучним покриттям.

Добавив Віталій


Добавив vipusknica @ 01 Feb 2012 08:36 am
Найкращий заклад ПТНЗ, де Нас любили і поважали думку студента. Найпривітніші викладачі, добра Вам і щастя!!!!!!!!! smile smile smile

Untitled Document

 

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
<<  <    >  >>

Сайт ВРЦОЯО


Тульчин 

Погода

Курси валют
Курси валют
Курси валют

  Untitled Document Untitled Document hvs-41.vn.ua ©2007-2019