ВПУ №41 м.Тульчина   |Професійно-технічна та вища освіта |Державний навчальний заклад 

 
 
  • pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic4
  • pic5
  • pic6
  • pic7
  • pic8
  • pic9
  • pic10
Пошук  
 
   
 

Закінчивши загальноосвітню школу Ви замислюєтесь про своє майбутнє. Перед Вами постає питання, в якому напрямку зробити свій перший крок у самостійне життя. І від того, як вдаліше зробите цей крок, складається в подальшому доля. Тож хтось бачить себе в майбутньому світилом науки, актором, поетом. І нерідко на таких чатує розчарування і зневіра. Тому, що досягають цих мрій завжди ті, хто почав свій шлях із здобуття професії. А далі, крок за кроком, збагачуючи себе знаннями, досвідом, прямував до найзаповітніших мрій.

Як це робити, навчають і дають можливість здійснювати те в житті у нас, в одному з найпрестижніших навчальних закладів в Україні - Вищому професійному училищі № 41 м. Тульчина.

Детальніше про наш навчальний заклад пропонуємо ознайомитися на цьому сайті.

 
Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти -2012"
На міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти -2012", яка відбулася в місті Києві, наше училище нагороджене бронзовою медаллю в номінації "Створення та упровадження сучасних засобів навчання"


         

Добавив Віталій

Візит французської делегації до училища
В рамках міжнародного співробітництва з 27 по 30 травня наше училище відвідала делегація учнів та викладачів із професійного аграрного ліцею ле Шенуа-ле Барр (м.Монтаржі, Франція)
За період візиту гості ознайомилися з навчально-виробничою училища, відвідали базові аграрні підприємства району...
Добавив Віталій

Десятий Міжнародний конкурсу з WEB-дизайну та комп’ютерної графіки
11 травня 2012 року в місті Вінниця на базі Внницького Національного технічного університету відбулася церемонія нагородження переможців XI Міжнародного конкурсу з WEB-дизайну та комп’ютерної графіки. На конкурс було подано понад 900 робіт з 21 країни світу.


Привітаємо нашу ученицю Плахотну Юлію з перемогою.
Добавив Віталій

Підсумки обласного етапу фестивалю-конкурсу «Молодь Вінниччини обирає здоров’я!»
Вінницьким державним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів спільно з Управлінням освіти і науки Вінницької облдержадміністрації проведено 4 квітня 2012 року обласний фестиваль-конкурс «Молодь Вінниччини обирає здоров'я!» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.


Добавив Віталій

Конкурс професійної майстерності з професії "Слюсар-ремонтник"
22 лютого відбувся конкурс професійної майстерності з професії «Слюсар-ремонтник», в якому учасники демонстрували свої навички і уміння.

Добавив Віталій

Конкурс професійної майстерності з професії "Оператор комп’ютерного набору"
21 лютого відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів училища
з професії "Оператор комп’ютерного набору"
В ході конкурсу учасники демонстрували свої навички і уміння у створенні та оформленні документів в текстовому редакторі Word, електронних книг з елементами розрахунків в табличному процесорі Excel, баз даних Access, презентацій PowerPoint тощо.


Добавив Віталій

Лунай же музико
16 лютого 2012 року учні училища відвідали Тульчинську дитячу музичну школу, де відбувся концерт "Лунай же Музико". В якому прийняли участь вихованці та викладачі музичної школи.

Добавив Віталій

Афганістан... Далекий у часі, близький у пам'яті біль...
15 лютого 2012 року в актовій залі училища відбувся патріотично-виховний захід
"Афганістан... Далекий у часі, близький у пам'яті біль..."


Детальніше на форумі
Добавив Наталiя

День закоханих
День святого Валентина – ніжне та добре свято, день, в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття та освідчуються у коханні. В цей холодний лютневий день у нас відбулося найромантичніше шоу «Мелодія кохання», повітря заполонила пісня.


Детальніше на форумі
Добавив Віталій

Перелік найважливіших подій 2011 року, які відбулися у Вищому професійному училищі №41 м. Тульчина.
1. Участь в обласних програмах.

В січні 2011р. у бібліотеці училища створено інформаційний «Інтелект-центер». Придбано сім комп’ютерів, копіювальну техніку та підключено їх до глобальної мережі Інтернет (за кошти гранту обласної Ради та облдержадміністрації, отриманого в кінці 2010 року)

У жовтні 2011 року училище отримало гранд обласної Ради та облдержадміністрації в рамках обласної Програми «Розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області до 2015 року» на реалізацію проекту «Створення мультимедійного кабінету з предмету «Правила дорожнього руху».


2. Міжнародне співробітництво.

У рамках програми «Реформування ПТО в Україні (аграрний сектор)» в квітні – травні 2011 року відбувся обмін групами учнів із професійним ліцеєм ле Шенуа, ле Барр (Франція).

3. Участь у виставках.

2 – 4 березні 2011 року училище нагороджене дипломом Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади - 2011» за активну участь в інноваційній модернізації національної системи освіти.

18 – 20 жовтня 2011 року на Третій виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті» училище нагороджено дипломом за активне упровадження в навчальний процес освітніх інновацій.


4. Викладачі Училища:

- Благодір Алла Володимирівна зайняла ІІ місце у Обласному конкурсі на кращий виховний проект серед педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів у номінації «Кращий проект з національно-патріотичного виховання»


- Петрова Тетяна Василівна і Бабак Віталій Анатолійович – у цьому ж конкурсі зайняли ІІ місце у номінації «Кращий художньо-естетичний проект»


5. Учні училища:

- Стеблюк Костянтин Степанович отримав Диплом ІІІ ступеня на ІХ Міжнародному конкурсі з Веб-дизайну і комп’ютерної графіки серед студентів і учнів ПТНЗ, який проводився у Вінницькому національному технічному університеті (керівник викладач Бабак В.А.).


- Трембовецька Юлія, Ковальчук Марія у травні 2011 року на Всеукраїнському мистецько-просвітницькому конкурсі «Моя Батьківщина», присвяченому пам’яті Михайла Бароянця отримали Дипломи І ступеня в номінації «Образотворче і декоративно-прикладне мистецтво» (керівник викладач Захарчук Н.В.).


- Єленчак Іван Федорович у травні 2011 року отримав Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському історико-літературному конкурсі «Хрестителі Київської Русі», присвяченого тисячоріччю заснування Софії Київської у номінації «Хрестителі України – Русі: Рівноапостольний князь Володимир та його дружина і візантійська царівна Анна» (керівник викладач Захарчук Н.В.).


- Житнюк Анастасія у травні 2011 року стала переможцем травневого етапу конкурсу «Літературний Бриз», який проводила ВГО «Молодіжна організація журналістів», Журнал-довідник «Вінниця». Вони ж видали збірку «Літературний Бриз» в яку увійшли поезії учнів училища: Житнюк Анастасії, Рильської Вікторії, Чорного Юрія.


- Лясота Олександр і Василевський Василь у Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок» отримав спеціальну відзнаку.

- Стеблюк Костянтин у лютому 2011 року отримав Диплом ІІІ ступеня у Обласному конкурсі соціальних проектів учнів професійно-технічних навчальних закладів «Я – в житті мого навчального закладу» у номінації «Я – творець свого життя».

- Ковальчук Марія стала переможцем Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Безпека та мир в Україні», отримала Диплом ІІ ступеня і в обласному конкурсі на кращу модель учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів «Лідер – 2011» у номінації «Лідер – творчий діяч» отримала Диплом ІІ ступеня.

- Трач Анастасія отримала Диплом І ступеня та стала переможцем Обласного конкурсу-виставки умільців сучасного аранжування квітів «Фантазії весни».

- Влох Сергій і Камнєва Наталія стали переможцями Обласного фестивалю-огляду художньої самодіяльної творчості «Подільські зорі», присвяченого 20-й річниці Незалежності України (Дипломи ІІ і ІІІ ступеня).


- Дідик Руслан нагороджений срібною медаллю, а Гладчук Анатолій нагороджений бронзовою медаллю на чемпіонаті України з рукопашного бою серед юнаків та дівчат до 17 років.
- Торбинський Максим 9 квітня 2011 року на обласних змаганнях з вільної боротьби серед молоді став бронзовим призером.

- Команда училища зайняла ІІ місце у обласних змаганнях з шахів за програмою Обласної Спартакіади учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2011-2012 рр., а Стовбчатий Максим став срібним призером цих змагань.


6. Матеріально-технічна база.

У 2011 році значно покращилась матеріально-технічна база училища:
- придбано сім комп’ютерів,
- замінено вікна в спортивній залі на металопластикові,
- зроблено капітальний ремонт і реконструкцію двох навчальних кабінетів,
- придбано сільськогосподарську техніку на суму 133 тис. грн.,
- зроблено капітальний ремонт у двох житлових секціях гуртожитку і придбано для них нові меблі та побутову техніку,
- за сприянням народного депутата України Коржа В.П. та міського голови Весняного В.М. введений в дію на території училища спортивний майданчик із штучним покриттям.

Добавив Віталій

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Next >>

Untitled Document

 

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
<<  <    >  >>

Сайт ВРЦОЯО


Тульчин 

Погода

Курси валют
Курси валют
Курси валют

  Untitled Document Untitled Document hvs-41.vn.ua ©2007-2019