ВПУ №41 м.Тульчина   |Професійно-технічна та вища освіта |Державний навчальний заклад 

 
 
  • pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic4
  • pic5
  • pic6
  • pic7
  • pic8
  • pic9
  • pic10
Пошук  
 
   
 

Закінчивши загальноосвітню школу Ви замислюєтесь про своє майбутнє. Перед Вами постає питання, в якому напрямку зробити свій перший крок у самостійне життя. І від того, як вдаліше зробите цей крок, складається в подальшому доля. Тож хтось бачить себе в майбутньому світилом науки, актором, поетом. І нерідко на таких чатує розчарування і зневіра. Тому, що досягають цих мрій завжди ті, хто почав свій шлях із здобуття професії. А далі, крок за кроком, збагачуючи себе знаннями, досвідом, прямував до найзаповітніших мрій.

Як це робити, навчають і дають можливість здійснювати те в житті у нас, в одному з найпрестижніших навчальних закладів в Україні - Вищому професійному училищі № 41 м. Тульчина.

Детальніше про наш навчальний заклад пропонуємо ознайомитися на цьому сайті.

 
День здоров`я і спорту
В училищі пройшов День здоров`я та спорту.
Свято почалося з урочистої лінійки, продовжилось змаганнями з різних видів спорту, а завершилося естафетою з легкої атлетики. Переможці нагороджені дипломами та подарунками.Добавив Наталiя

Свято вулиці Миколи Леонтовича
14 вересня в актовій залі училища відбувся концерт – «Свято вулиці Миколи Леонтовича».


Добавив Наталiя

Перше вересня - День знань
1 вересня - урочиста лінійка до Дня знань та початку навчального року
Першокурсників та всіх учнів вітали директор училища, гості свята та голова учнівського комітету


Добавив Наталiя

Випуск - 2017
Червневий вечір підсумовує Напружений навчальний рік – Він є подією чудовою Для тих, хто зветься «випускник». З напутними словами до випускників звернулися директор училища, батьки, викладачі та гості свята.
В цей чудовий день ми від усього серця вітаємо вас із закінченням училища! Ви пройшли надзвичайно важливий етап, і сьогодні символічно прощаєтеся з безтурботним життям. Попереду у вас самостійний шлях, побудова власної сім’ї. Віримо, що вступите ви на цей шлях достойно. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Бажаємо вам побільше оптимізму, натхнення та наполегливості.
Добавив Наталiя

Державна кваліфікаційна атестація
16 червня в училищі розпочалася державна кваліфікаційна атестація зі спеціальності 5.10010201 "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва". Комісію очолив Чучуй Валерій Петрович - кандидат технічних наук, доцент кафедри механізації і автоматизації сільськогосподарського виробництва Одеського національного аграрного університету.


Добавив Віталій

Творча молодь Вінниччини
23 травня учні та викладачі училища прийняли участь в V регіональному фестивалі технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів «Творча молодь Вінниччини», який відбувся на Європейській площі м.Вінниці.


Добавив Віталій

День Родини
19 травня 2017р. - з нагоди святкування Дня Родини в училищі відбувся позаурочний виховний захід "З родини починається життя людини". В залі панувала атмосфера атмосфера родинного затишку та тепла.


Добавив Віталій

Перемога одна на всіх 1941 -1945
6 травня 2017 р. в училищі відбувся захід приуроченний відзначенню Дня пам’яті та примирення - «Перемога одна на всіх 1941 -1945».
Метою заходу було поглибити знання учнів про Другу Світову війну та її наслідки, розширити кругозір учнів із даної теми, виховувати патріотичні почуття, повагу до пам’яті загиблих захисників рідної землі.


Добавив Віталій

Учень року
20 квітня в училищі відбувся конкурс "Учень року"
Добавив Віталій

Про умови праці дбай – працездатність зберігай
11 квітня 2017р. - в училищі відбувся конкурс з охорони праці "Про умови праці дбай – працездатність зберігай" в якому прийняли участь учні першого курсу


Добавив Віталій

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Next >>

Untitled Document

 

Листопад 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
<<  <    >  >>

Сайт ВРЦОЯО


Тульчин 

Погода

Курси валют
Курси валют
Курси валют

  Untitled Document Untitled Document hvs-41.vn.ua ©2007-2018