ВПУ №41 м.Тульчина   |Професійно-технічна та вища освіта |Державний навчальний заклад 

 
 
  • pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic4
  • pic5
  • pic6
  • pic7
  • pic8
  • pic9
  • pic10
Пошук  
 
   
 

Закінчивши загальноосвітню школу Ви замислюєтесь про своє майбутнє. Перед Вами постає питання, в якому напрямку зробити свій перший крок у самостійне життя. І від того, як вдаліше зробите цей крок, складається в подальшому доля. Тож хтось бачить себе в майбутньому світилом науки, актором, поетом. І нерідко на таких чатує розчарування і зневіра. Тому, що досягають цих мрій завжди ті, хто почав свій шлях із здобуття професії. А далі, крок за кроком, збагачуючи себе знаннями, досвідом, прямував до найзаповітніших мрій.

Як це робити, навчають і дають можливість здійснювати те в житті у нас, в одному з найпрестижніших навчальних закладів в Україні - Вищому професійному училищі № 41 м. Тульчина.

Детальніше про наш навчальний заклад пропонуємо ознайомитися на цьому сайті.

 
Брейн-ринг
В училищі проходив тиждень комп'ютерних дисциплін в рамках якого був проведенний Брейн-ринг з комп'ютерних наук серед команд І та ІІ курсу.В фіналі перемогла команда 26-О групи, привітаємо їх!
Добавив Віталій

Конкурс професійної майстерності з професії "Оператор комп’ютерного набору"
30 січня відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів училища
з професії "Оператор комп’ютерного набору"
В ході конкурсу учасники демонстрували свої навички і уміння у створенні та оформленні документів в текстовому редакторі Word, електронних книг з елементами розрахунків в табличному процесорі Excel, баз даних Access, презентацій PowerPoint тощо.


По закінченні конкурсу журі перевірило роботи учасників,
за підсумками яких були визначені три призери:

І місце – Гудзенко Сергій ( 15-О група)
ІІ місце – Латкун Олександр (26-О група)
ІІІ місце – Гончар Людмила (26-О група)

Вітаємо переможців!
Добавив Віталій

Новорічна пограма
В училищі відбулася Новорічна програма "Рік новий ступає на поріг"


Добавив Віталій

Конкурс професійної майстерності з професії "Слюсар-ремонтник"
18 грудня відбувся конкурс професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», в якому учасники демонстрували свої навички і уміння.

Добавив Віталій

Концепція реформування місцевого самоврядування
В училищі відбулося виїздне засідання Університету правових знань, який започаткований кілька років тому районним управлінням юстиції (начальник - Лазарук М.Я.). Це досить ефективна і мобільна система .....
Добавив Віталій

Ліцензування
З 2 по 4 грудня 2013 р. в училищі працювала експертна комісія МОН України з питань ліцензування підготовки молодших спеціалістів за напрямом 0305 "Економіка і підприємництво" зі спеціальності "Бухгалтерський облік"


Добавив Віталій

1025-та річниця Хрещення Русі
До 1025-ї річниці Хрещення Русі в училищі було проведено ряд заходів: футбольний матч за участю священнослужителів, перегляд кінофільму « Володимир Великий – Хреститель Русі», фотовиставка, круглий стіл «Хрещення Київської Русі: соціокультурні основи та сьогодення духовної традиції», виховна година «Скарби храмової архітектури – головні святителі рідного краю »
25 листопада 2013 року заключною була святкова програма «Духовність – храм душі людської» В концерті прийняли участь кращі колективи дитячої музичної школи міста Тульчина, учасники церковного хору Покровського Храму Нестреварки. Прозвучала поезія про сенс життя, духовність, майбутнє України. Учасниками заходів були священнослужителі Тульчинсько – Брацлавської єпархії.
Добавив Віталій

День працівників сільського господарства
До Дня працівників сільського господарства відбувся вечір "Хлібороб - професія одвічна..."


Добавив Віталій

День студента
В училищі відбулися заходи, присвячені Міжнародному Дню студента


Добавив Віталій

Екскурсіїї до м.Вінниця
У жовтні 2013 р. дві групи учнів училища відвідали м. Вінницю. Побували в музеях та переглянули виставу у театрі ім. Садовського "Лісова пісня" та "Я б тобі небо прихилив..."


Добавив Віталій

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Next >>

Untitled Document

 

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
<<  <    >  >>

Сайт ВРЦОЯО


Тульчин 

Погода

Курси валют
Курси валют
Курси валют

  Untitled Document Untitled Document hvs-41.vn.ua ©2007-2019