ВПУ №41 м.Тульчина   |Професійно-технічна та вища освіта |Державний навчальний заклад 

 
 
  • pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic4
  • pic5
  • pic6
  • pic7
  • pic8
  • pic9
  • pic10
Пошук  
 
   
 

Закінчивши загальноосвітню школу Ви замислюєтесь про своє майбутнє. Перед Вами постає питання, в якому напрямку зробити свій перший крок у самостійне життя. І від того, як вдаліше зробите цей крок, складається в подальшому доля. Тож хтось бачить себе в майбутньому світилом науки, актором, поетом. І нерідко на таких чатує розчарування і зневіра. Тому, що досягають цих мрій завжди ті, хто почав свій шлях із здобуття професії. А далі, крок за кроком, збагачуючи себе знаннями, досвідом, прямував до найзаповітніших мрій.

Як це робити, навчають і дають можливість здійснювати те в житті у нас, в одному з найпрестижніших навчальних закладів в Україні - Вищому професійному училищі № 41 м. Тульчина.

Детальніше про наш навчальний заклад пропонуємо ознайомитися на цьому сайті.

 
Вітаємо Радченко Інну
Вітаємо ученицю нашого училища Радченко Інну з перемогою у ІІ Всеукраїнському історико-літературному конкурсі "Лицарі українського романтичного світосприйняття М.Коцюбинський, С.Параджанов"

Добавив Віталій

Презентація книги "Народжені страждати"
16 жовтня 2014 р. в училищі відбулася зустріч учителів історії та учнів училища з автором книги "Народжені страждати" - Кором Роосом.
Пан Роос є громадським публіцистом, дослідником чорних сторінок у історії єврейського народу - Холокосту в період Другої світової війни. Книга "Народжені страждати" - це сповідь очевидців, біль, сором, нелюдське приниження...

Добавив Віталій

Екскурсія до м. Вінниці.
15 жовтня 2014 р. учні училища побували на екскурсії в м. Вінниці та переглянули виставу в обласному театрі ім. Садовського "Маруся Чурай" Завершилася поїздка культпоходом на закриття фонтану "Рошен".


Добавив Віталій

День козацької слави
14 жовтня - День козацької слави. В цей день в училищі пройшли виховні години на тему "Козацькому роду нема переводу". А також пройшли змагання між командами 41 - М та 17 - Л групи. Перемогу здобула команда 17 - Л групи.
Свято завершилося врученням солодких призів.


Добавив Віталій

Медико-волонтерське навчання
14 жовтня 2014 року на базі Вищого професійного училища № 41 м. Тульчина та центральної районної лікарні проведено медико-волонтерське навчання на засадах державно-громадського партнерства з відпрацюванням дій у випадках масового ураження людей під час терористичних актів.
Зокрема, в заходах взяли участь працівники та учні училища, представники служб швидкої та екстренної медичної допомоги, районного підрозділу МНС, РВ УМВС, Товариства сприяння обороні України та ін. Відпрацьовувалися практичні дії по проведенню аварійно-рятувальних робіт, евакуації людей, які постраждали внаслідок терористичного акту, надання їм необхідної медико-психологічної допомоги із залученням волонтерів на всіх етапах навчання.


Добавив Віталій

Спортивно-інтелектуальний квест "Олімпійці серед нас"
7 жовтня 2014р. на стадіоні училища відбувся спортивно-інтелектуальний квест "Олімпійці серед нас" в рамках державної програми "Відповідальність починається з тебе". У змаганнях прийняли участь команди навчальних закладів міста - команда "Жасмин" технікуму ветеринарної медицини, команда "Енергія" ВПУ №41 м. Тульчина, команда "Зроблено в Україні" Тульчинського училища культури. Захід спрямований на популяризацію здорового способу життя серед молоді.


Добавив Віталій

День учителя
2 жовтня 2014р. в училищі відбулася святкова програма "Учитель - це дар, це талант, це хвала..."


Добавив Віталій

Зустріч з працівниками правоохоронних органів
1 жовтня 2014р. для учнів І курсу була організована зустріч з оперуповноваженою кримінальної міліції у справах дітей майором міліції Омелянчук О.М. та юристом служби у справах дітей Тульчинської РДА Федоровою Ю.М. на тему "Кримінальна відповідальність неповнолітніх"


Добавив Віталій

Зустріч з начальником управління юстиції
30 вересня 2014р. в училищі відбулася зустріч учнів з начальником управління юстиції Лазаруком М.С. на тему "Захист прав неповнолітніх" та директором РЦСССДМ Остропольською О.О. на тему "Соціальний захист неповнолітніх".


Добавив Віталій

Всеукраїнський день бібліотек
26 вересня в рамках Всеукраїнського дня бібліотек в училищі відбулися,
бібліотечні читання на тему "8 диво світу". Учні 15-О, 16-О груп
- переглянули - виступи-презинтації: 1. Історія створення ниги. 2. Книга - мудрий порадник і вчитель
- побували у віртуальній подорожі "Найкрасивіші бібліотеки Світу".
- ознайомились з виставкою презентацією нових надходжень "Книжковий кошик"


Добавив Віталій

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Next >>

Untitled Document

 

Листопад 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
<<  <    >  >>

Сайт ВРЦОЯО


Тульчин 

Погода

Курси валют
Курси валют
Курси валют

  Untitled Document Untitled Document hvs-41.vn.ua ©2007-2018