ВПУ №41 м.Тульчина   |Професійно-технічна та вища освіта |Державний навчальний заклад 

 
 
  • pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic4
  • pic5
  • pic6
  • pic7
  • pic8
  • pic9
  • pic10
Пошук  
 
   
 

Закінчивши загальноосвітню школу Ви замислюєтесь про своє майбутнє. Перед Вами постає питання, в якому напрямку зробити свій перший крок у самостійне життя. І від того, як вдаліше зробите цей крок, складається в подальшому доля. Тож хтось бачить себе в майбутньому світилом науки, актором, поетом. І нерідко на таких чатує розчарування і зневіра. Тому, що досягають цих мрій завжди ті, хто почав свій шлях із здобуття професії. А далі, крок за кроком, збагачуючи себе знаннями, досвідом, прямував до найзаповітніших мрій.

Як це робити, навчають і дають можливість здійснювати те в житті у нас, в одному з найпрестижніших навчальних закладів в Україні - Вищому професійному училищі № 41 м. Тульчина.

Детальніше про наш навчальний заклад пропонуємо ознайомитися на цьому сайті.

 
Декада педагогічної майстерності
З 1 по 15 грудня 2014 року в училищі пройшла «Декада педагогічної майстерності» В ході якої були проведені відкриті уроки як досвідченими педагогами, так і молодими викладачами.
Цікаво про використання комбінаторних сполук для знаходження ймовірності подій дізналися на уроці математики – викладач вищої категорії Петрова Т.В.


На уроці виробничого навчання з бухгалтерського обліку вчилися складати розрахунково-платіжну відомість та нараховувати заробітну плату до видачі працівникам підприємства - викладач вищої
категорії Радченко Н.М.


Викладач іноземної мови Шевчук Антоніна Валеріївна провела урок на тему «Сучасні субкультури» В ході уроку учні презентували групи Емо, Хіппі, Готи, Панки….


Темою уроку молодого викладача англійської мови Безвугляк Олени Миколаївна була «Роботи і професії».


Викладач сільськогосподарських машин Льова Олексій Олександрович провів урок на тему: «Зернозбиральні машини та сівалки»


Добавив Віталій

День працівників сільського господарства
18 листопада в училищі відбувся захід
"Істинно так: живемо не хлібом єдиним.
Істинно так... коли маємо хліб на столі"


Добавив Віталій

17 листопада - Міжнародний день студента
В училищі пройшов захід "Ми, студенти, народ веселий"


Добавив Віталій

День української писемності та мови
9 листопада - День української писемності та мови .
7 листопада в училищі пройшло свято "Мова-серце нації"


Добавив Віталій

70 річниця визволення України від фашистських загарбників
з 20 по 31 жовтня 2014 року в училищі проводилася декада пам'яті "А ми тую славу збережемо" з нагоди 70 річниці визволення України від фашистських загарбників. В рамках декади організовані виставки: -Літературних творів "Хроніка Великої Вітчизняної війни", виставка малюнків "Війна очима молоді"
конкурс читців "Поезія обпалена війною"

Урок мужності "Шана за подвиг, вдячність за мир"


Добавив Віталій

Вітаємо Радченко Інну
Вітаємо ученицю нашого училища Радченко Інну з перемогою у ІІ Всеукраїнському історико-літературному конкурсі "Лицарі українського романтичного світосприйняття М.Коцюбинський, С.Параджанов"

Добавив Віталій

Презентація книги "Народжені страждати"
16 жовтня 2014 р. в училищі відбулася зустріч учителів історії та учнів училища з автором книги "Народжені страждати" - Кором Роосом.
Пан Роос є громадським публіцистом, дослідником чорних сторінок у історії єврейського народу - Холокосту в період Другої світової війни. Книга "Народжені страждати" - це сповідь очевидців, біль, сором, нелюдське приниження...

Добавив Віталій

Екскурсія до м. Вінниці.
15 жовтня 2014 р. учні училища побували на екскурсії в м. Вінниці та переглянули виставу в обласному театрі ім. Садовського "Маруся Чурай" Завершилася поїздка культпоходом на закриття фонтану "Рошен".


Добавив Віталій

День козацької слави
14 жовтня - День козацької слави. В цей день в училищі пройшли виховні години на тему "Козацькому роду нема переводу". А також пройшли змагання між командами 41 - М та 17 - Л групи. Перемогу здобула команда 17 - Л групи.
Свято завершилося врученням солодких призів.


Добавив Віталій

Медико-волонтерське навчання
14 жовтня 2014 року на базі Вищого професійного училища № 41 м. Тульчина та центральної районної лікарні проведено медико-волонтерське навчання на засадах державно-громадського партнерства з відпрацюванням дій у випадках масового ураження людей під час терористичних актів.
Зокрема, в заходах взяли участь працівники та учні училища, представники служб швидкої та екстренної медичної допомоги, районного підрозділу МНС, РВ УМВС, Товариства сприяння обороні України та ін. Відпрацьовувалися практичні дії по проведенню аварійно-рятувальних робіт, евакуації людей, які постраждали внаслідок терористичного акту, надання їм необхідної медико-психологічної допомоги із залученням волонтерів на всіх етапах навчання.


Добавив Віталій

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Next >>

Untitled Document

 

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
<<  <    >  >>

Сайт ВРЦОЯО


Тульчин 

Погода

Курси валют
Курси валют
Курси валют

  Untitled Document Untitled Document hvs-41.vn.ua ©2007-2019